Cep Telefonunuza Kolayca İndirin

Tulpar Dergi bir cep telefonu uygulamasıdır.

Android telefonlar için 'Google Play Store' mağazasından, Iphone telefonlar için 'IOS App Store' mağazasından indirebilir dilediğiniz yerden kolayca kullanabilirsiniz.

Kullanmak için uygulamayı indirikten sonra jeton satın alarak hemen kullanabilirsiniz.

12 jeton 26.99 TL'dir ve kredi kartı ya da telefon faturanıza yansıtarak satın alabilirsiniz.

Gün içinde her şehir için bir jeton kullanarak dergiyi kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız dergiler için jetonlu sistemde ücret ödemezsiniz.

ÇARŞAMBA günleri ücretsizdir. (Dergiler otomatik açılır, Jeton kullanmaz) .

Yararlanmak için güncel versiyonu edinin. ( V2.91)

 

Tulpar Dergi Neden Farklı

Günün yarışları için tüm verileri analiz eden bilgisayar programımız ‘TULPAR’ tahminlerini güncel olarak sizin için hazırlıyor. Tulpar Dergi uygulamasını edinerek birçok ‘işlenmiş bilgi’ye hızla ulaşın. Zaman kazanarak daha isabetli tahminler yapın.

Güncel olarak verileri işleyen programımızı bilgisayarınızdan sitemiz üzerinden kullanabileceğiniz gibi, Android ve IOS uygulamımızdan cep telefonunuza indirebilirsiniz.

Tanıtımlı Ekran Görüntüleri

Hazır 6'lı kuponları

” için 12 yorum

  • 22 Haziran 2020 tarihinde, saat 17:44
   Permalink

   Merhaba. Cep telefonu uygularımız üzerinden Tulpar Degi uygulamasını kullanabilirsiniz. Jeton sistemi ile yayında olan uygulamalarda her bir dergi için bir jeton kullanıyorsunuz. İnternet sitemizde bir süre sonra ücretli olarak tahminleri yayınlamaya başlayacak.

  • 22 Haziran 2020 tarihinde, saat 13:39
   Permalink

   Merhaba. Jeton uygulaması Android ve Iphone telefonlar için başladı. Telefon uygulama mağazalarından yükleyerek cep telefonunuzdan kullanabilirsiniz. İnternet sitemizde benzer bir sistemi bir süre sonra devreye alacağız. Sitede şu an yalnızca geçmiş yarış tahmin ve analizleri yayınlanıyor.

Bir cevap yazın