Tulpar Dergi Neden Farklı?

Tulpar Dergi ile Klasik At Yarışı Bülteni Arasındaki Fark Nedir?

Öncelikle klasik at yarışı bülteni ile Tulpar Dergi arasındaki fark, ham veriyi işlenmiş olarak sunmamızdır. Bu veriler 2012 yılından bu yana yapılan tüm yarışların bilgilerini kapsıyor. Yani yaklaşık 40,000 yarışın bilgilerini kullanıyoruz.

Ek olarak, bilgileri sadece TJK’nın verileriyle sınırlı tutmuyoruz. Farklı olarak Tulpar Dergi; binlerce yarış, analistlerimiz tarafından tekrar izlenerek düzenlendi ve düzeltmeler yapıldı.

İşlenmiş veri derken neyi kastediyoruz, bir örnek verelim. Ata hangi jokeyin bineceği ham veridir ve bu jokeyle ilgili bilgilerin işlenerek kıyaslama yapılabilecek bir derecelendirme yapılması işlenmiş veridir.

Bu programı klasik at yarışı bülteninden ayıran en önemli özelliklerden biri de ham verilerle birlikte yarış sonuçlarıyla ilgili yatay ve dikey tahminler sunmasıdır. Hem 6’lı 5’li gibi ilk atları bilmekle ilgili yarışlar için yüzde değerleriyle birlikte tahminleri yayınlarken diğer taraftan 2’li sıralı ikili 3’lü bahis, tabela sıralı tabela sırasız, sıralı 5’li gibi dikey tahminleri de yayınlıyoruz. 

Ayrıca, fiziksel at yarışı bülteni için bir yere gidip satın alma işlemi yapmanız gerekir, Tulpar Dergi dünyanın her yerinde, cebinizde sizinle birlikte.

Tulpar Dergi temel olarak ‘Bülten’ ve ‘Tahmin’ bölümlerinden oluşmaktadır. Bu bölümleri doğru kullanmak için aşağıda başlıklarını göreceğiniz analiz nasıl yapılır başlıklarını öğrenmelisiniz. 

Bülten

Bülten bölümünde 41,000 den fazla yarışı analiz eden yapay zekânın kendi eğitim süreci sonucunda oluşturduğu tablolar eşsiz bilgiler sağlıyor. Bu bilgilerin nasıl kullanılacağı, birbirleriyle ilişkilerini içeren bilgileri aşağıda bulunan dokümanlarda detaylı olarak bulacaksınız. Yorum ve önerilerinizi ilgili sayfalarda paylaşabilirsiniz.

Tahmin

Tahminler yapay zekânın elle müdahale edilmeden kendi sistemi ve eğitimi sonucu ortaya çıkardığı sonuçların olduğu bölümdür. Bilindiği üzere kupon yaparken bütçe ve tek atılacak atı belirlemek gibi tercihler kuponun şablonunu belirliyor. Her zaman favori atlar da gelmiyor. Bu değişkenlere bağlı olarak alacağımız risk, kazanç beklentimiz ve haliyle şans faktörü hem kuponumuzu hem de sonuçları şekillendiriyor. Bu sebeple yalnızca tahmin bölümündeki sonuçları kullanmak yerine ‘Bülten’ bölümündeki kapsamlı bilgilerden de yararlanarak daha başarılı kuponlar hazırlayabiliriz.

Tahmin bölümünde her favori gösterilen atın birbiriyle kıyaslandığında kazanma yüzdeleri farklı oluyor. Ayrıca birinci dışındaki atların kazanma olasılığının az ya da çok olduğunu da bültendeki verileri analiz ederek belirlemenizde fayda var.

NASIL KULLANILIR

Alacağınız jetonlar ile Tulpar Dergi yapay zeka uygulamasının ürettiği yarış tahminleri ve işlenmiş verilerine erişebileceksiniz

Jetonların nasıl kullanılkullanılır ve bir jeton karşılığı hangi ürenlere ulaşılır:

  • Gündüz koşuları ve akşam koşuları farklı dergiler olarak yayınlanacaktır.  
  • Farklı şehirlerde aynı zamanda olan gündüz ya da akşam koşuları farklı dergiler olarak yayınlanır.
  • Her dergi içeriğine için hesabınızdan 1 jeton kullanarak ulaşabilirsiniz.
  • Her satın alma işleminde bir paket satın alabilirsiniz. Yeni paket almak için mevcut jetonlarınızın tamamını kullanmış olmanız gerekir.
  • Dergi satın aldığınızda herbir yarışla ilgili at,jokey, antrenör ve pistle ilgili 40.000’den fazla yarışın yapay zeka tarafından işlenmiş bilgilerini ve yarışlarla ilgili yatay ve dikey tahmin varyasyonlarına erişebilirsiniz.
  • Satın aldığınız jetonları 3 ay içerisinde kullanabilirsiniz.
  • Jetonlar sadece satın alınan hesap tarafından kullanılabilir.
  • Jetonlar başkasına devredilemez.
  • Uygulamadaki veriler hiçbir mecrada kaynak belirtilerek dahi PAYLAŞILAMAZ. Paylaşılması durumunda kullanıcı sözleşmesinde belirtilen yasal müeyyideler uygulanır

2 thoughts on “Tulpar Dergi Neden Farklı?

Bir cevap yazın