Tulpar Dergi Neden Farklı?

Tulpar Dergi ile Klasik At Yarışı Bülteni Arasındaki Fark Nedir?

Öncelikle klasik at yarışı bülteni ile Tulpar Dergi arasındaki fark, ham veriyi işlenmiş olarak sunmamızdır. Bu veriler 2012 yılından bu yana yapılan tüm yarışların bilgilerini kapsıyor. Yani yaklaşık 40,000 yarışın bilgilerini kullanıyoruz.

Ek olarak, bilgileri sadece TJK’nın verileriyle sınırlı tutmuyoruz. Farklı olarak Tulpar Dergi; binlerce yarış, analistlerimiz tarafından tekrar izlenerek düzenlendi ve düzeltmeler yapıldı.

İşlenmiş veri derken neyi kastediyoruz, bir örnek verelim. Ata hangi jokeyin bineceği ham veridir ve bu jokeyle ilgili bilgilerin işlenerek kıyaslama yapılabilecek bir derecelendirme yapılması işlenmiş veridir.

Bu programı klasik at yarışı bülteninden ayıran en önemli özelliklerden biri de ham verilerle birlikte yarış sonuçlarıyla ilgili yatay ve dikey tahminler sunmasıdır. Hem 6’lı 5’li gibi ilk atları bilmekle ilgili yarışlar için yüzde değerleriyle birlikte tahminleri yayınlarken diğer taraftan 2’li sıralı ikili 3’lü bahis, tabela sıralı tabela sırasız, sıralı 5’li gibi dikey tahminleri de yayınlıyoruz. 

Ayrıca, fiziksel at yarışı bülteni için bir yere gidip satın alma işlemi yapmanız gerekir, Tulpar Dergi dünyanın her yerinde, cebinizde sizinle birlikte.

NASIL KULLANILIR

Alacağınız jetonlar ile Tulpar Dergi yapay zeka uygulamasının ürettiği yarış tahminleri ve işlenmiş verilerine erişebileceksiniz

Jetonların nasıl kullanılkullanılır ve bir jeton karşılığı hangi ürenlere ulaşılır:

  • Gündüz koşuları ve akşam koşuları farklı dergiler olarak yayınlanacaktır.  
  • Farklı şehirlerde aynı zamanda olan gündüz ya da akşam koşuları farklı dergiler olarak yayınlanır.
  • Her dergi içeriğine için hesabınızdan 1 jeton kullanarak ulaşabilirsiniz.
  • Her satın alma işleminde bir paket satın alabilirsiniz. Yeni paket almak için mevcut jetonlarınızın tamamını kullanmış olmanız gerekir.
  • Dergi satın aldığınızda herbir yarışla ilgili at,jokey, antrenör ve pistle ilgili 40.000’den fazla yarışın yapay zeka tarafından işlenmiş bilgilerini ve yarışlarla ilgili yatay ve dikey tahmin varyasyonlarına erişebilirsiniz.
  • Satın aldığınız jetonları 3 ay içerisinde kullanabilirsiniz.
  • Jetonlar sadece satın alınan hesap tarafından kullanılabilir.
  • Jetonlar başkasına devredilemez.
  • Uygulamadaki veriler hiçbir mecrada kaynak belirtilerek dahi PAYLAŞILAMAZ. Paylaşılması durumunda kullanıcı sözleşmesinde belirtilen yasal müeyyideler uygulanır

Tulpar Dergi Neden Farklı?” için 2 yorum

Bir cevap yazın