Tulpar Dergi · Gizlilik Politikası
Burada belirtilen gizlilik politikası; Adak Teknoloji’nin Google PlayStore, Huawei AppGalery ve Apple AppStore’ da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklememenizi tavsiye ederiz.

Kullanıcıların gizliliği bizim için önemlidir. Çoğu uygulamada hiç bir bilgi girilmesine gerek yoktur. Şayet uygulamanın veya bir bölümünün çalışması için bazı bilgilerin girilmesi isteniyorsa, girilen bilgiler 3.Şahıs veya kurumlar ile paylaşılmaz.

Kişisel verilerinizi korumak için sunucularımızla SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla haberleşiyoruz. Uygulamalarımızda, arka planda çalışan hiç bir servis yoktur.

İnternet Kullanım İzinleri, uygulamalarımızın şifreli şekilde sunucularla haberleşebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. Bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz.

Adak Teknoloji, uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder. Google, Huawei ve Apple Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir.

Mobil uygulamalarımız sadece Google PlayStore, Huawei AppGalery ve Apple AppStore’ da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir mağazada / sitede yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Adak Teknoloji sorumlu tutulamaz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi info@adak.com.tr mail adresinden bize iletebilirsiniz.

Adak Teknoloji; bu Gizlilik Politikası metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir.
Değişiklik yaptığımız tarihi “Son Güncelleme Tarihi” olarak en alt kısımda belirtiriz.

Son güncelleme tarihi: 7 Kasım 2022