Dergi Nasıl Kullanılmalı

Tulpar Dergi temel olarak ‘Bülten’ ve ‘Tahmin’ bölümlerinden oluşmaktadır. Bu bölümleri doğru kullanmak için aşağıda başlıklarını göreceğiniz analiz nasıl yapılır başlıklarını öğrenmelisiniz. 

Bülten

Bülten bölümünde 41,000 den fazla yarışı analiz eden yapay zekânın kendi eğitim süreci sonucunda oluşturduğu tablolar eşsiz bilgiler sağlıyor. Bu bilgilerin nasıl kullanılacağı, birbirleriyle ilişkilerini içeren bilgileri aşağıda bulunan dokümanlarda detaylı olarak bulacaksınız. Yorum ve önerilerinizi ilgili sayfalarda paylaşabilirsiniz.

Tahmin

Tahminler yapay zekânın elle müdahale edilmeden kendi sistemi ve eğitimi sonucu ortaya çıkardığı sonuçların olduğu bölümdür. Bilindiği üzere kupon yaparken bütçe ve tek atılacak atı belirlemek gibi tercihler kuponun şablonunu belirliyor. Her zaman favori atlar da gelmiyor. Bu değişkenlere bağlı olarak alacağımız risk, kazanç beklentimiz ve haliyle şans faktörü hem kuponumuzu hem de sonuçları şekillendiriyor. Bu sebeple yalnızca tahmin bölümündeki sonuçları kullanmak yerine ‘Bülten’ bölümündeki kapsamlı bilgilerden de yararlanarak daha başarılı kuponlar hazırlayabiliriz.

Tahmin bölümünde her favori gösterilen atın birbiriyle kıyaslandığında kazanma yüzdeleri farklı oluyor. Ayrıca birinci dışındaki atların kazanma olasılığının az ya da çok olduğunu da bültendeki verileri analiz ederek belirlemenizde fayda var.