AT YARIŞI TAHMİNLERİ İZMİR

At Yarışları Tahminleri İzmir

Sayfamızda yalnızca at yarışları tahminleri İzmir koşularına özel olarak kategorize edilerek yayınlanmaktadır. Böylece sadece takip etmek ve incelemek istediğiniz illeri ayrı ayrı görebileceğiniz bu yapılandırma ile kolaylıkla seçiminize göre inceleme yapabileceksiniz.

Arzu ederseniz tüm takvimin koşularını Günlük At Yarışı Tahminleri sayfamızdan da tarih seçerek inceleyebilirsiniz.

İzmir At Yarışı Koşuları

İzmir koşuları İzmir’in Buca ilçesinde bulunan Şirinyer hipodromunda yapılmaktadır. Buraya ulaşım oldukça kolaydır. Öyleki Koşu tren istasyonunda metrodan inmeniz durumunda yürüyerek birkaç dakika içerisinde türbinde yerinizi alabilirsiniz 

Şirinyer hipodromu 1856 yılında Türkiye’deki ilk at yarışına ev sahipliği yapmış olan hipodromdur. Hipodrom içerisinde bir çok ahır ile at hastanesi, otopark, padok ve restoranlar bulunmaktadır. Ayrıca hipodrom içerisinde bir tane 1756 metre uzunluğunda kum pist bir, tane 1572 metre uzunluğunda çim pist ve bir tane de 1345 metre uzunluğunda antrenman için kum pist bulunmaktadır. Bir hipodrom da bulunması gereken birçok teknik birim de yine bu hipodromda bulunmaktadır. İyi bir ışıklandırmayı sahip olduğu için gece koşulları da yapılabilmektedir.

Şirinyer Hipodromu İletişim  Bilgileri

Telefon444 5 855

Web sitesi: tjk.org 

 

izmir şirinyer hipodromu pist haritası